Баришівка. Краще місце для відпочинку!

 • Зворотній дзвінок
 • Аренда

  ВЕСІЛЛЯ weddings

  Весілля - одна з знаменних подій у Вашому житті. До нього довго готуються і всім хочеться щоб весілля було незабутнє. Підготовка до цього свята займає багато часу, сил, коштів. На сьогодні досить важко обрати відповідний заклад для святкування такої події, оскільки більшість закладів нашого містечка не можуть в повній мірі задовольнити потреби відпочиваючих. Кожен хоче обрати такий заклад, де б гармонійно поєднувались смачні їжа та напої, доступні ціни та приємне обслуговування...

  В нашому містечку таке місце є - це кафе «Сова»!

  Затишна обстановка, смачна кухня, приємний колектив кафе створять Вам незабутнє свято! За Вашим побажанням ми прикрасимо зал, підберемо смачне меню.

  Наш персонал займеться організацією і проведенням Вашого весілля. Ви зможете не хвилюватися, що щось пройде не так.

  Ми врахуємо всі побажання і замовлення. Ваше весілля стане незабутньою подією в житті! Гості ще довго будуть згадувати його, як веселе, красиве і дуже приємне свято.

  Ми допоможемо Вам відсвяткувати цю важливу подію в приємному місці з рідними та близькими людьми.

  Замовити зал для проведення весілля Ви можете за телефонами (045) 765-42-72 або (067)-850-94-52

  ДИТЯЧІ СВЯТА child-celebration

  Саме найдорожче для нас це наші діти! Заради дітей ми готові на будь-які дії. Тому поки вони маленькі, нам хочеться їх побалувати, показати всю свою любов, віддати все найкраще. Поки наші діти ще маленькі, давайте їх більше радувати.

  Дитячий день народження - це неймовірно веселе і радісне свято. І ми повинні його зробити таким, щоб дитина запам'ятала його на все життя. І саме тому до вибору місця святкування варто поставитися дуже серйозно.

  Потрібно підібрати таке кафе, щоб дітки могли побігати і в приміщенні, і на подвір’ї на свіжому повітрі, щоб батьки не переймалися, що їхня дитина вийде на вулицю, де рухається транспорт і т.і. Потрібна і хороша кухня з корисних і якісних страв, і звичайно, приємний персонал, який зможе правильно влаштувати Ваше свято і доглянути дітей. Саме такі послуги пропонує наш заклад. Замовити зал для проведення дитячого свята в кафе «Сова»

  Ми можемо взяти на себе, за Вашим бажанням, оформлення залу для діточок, щоб їм більше сподобалося. Ви зможете вибрати меню і страви, наші кухарі приготують смачні кулінарні шедеври з якісних продуктів. Ваша дитина на все життя запам'ятає цей день народження, як найкраще свято.

  Ми зробимо все для того, щоб це свято залишилося в пам'яті Вашої дитини на довгі роки!

  Замовити зал Ви можете за телефонами (045) 765-42-72 або (067)-850-94-52

  ДНІ НАРОДЖЕННЯ birthday

  Бажаєте, щоб Ваше свято надовго запам'яталося? Тоді ласкаво просимо в кафе «Сова»! Ми організуємо Ваше свято так, щоб Вам неодмінно захотілося його повторити, ми докладемо всіх зусиль до того, щоб Ваш захід пройшов на вищому рівні, і всі Ваші побажання залишилися задоволеними.

  Ваше свято буде оригінальним і незабутнім, а гості - приємно здивовані. Вас чекає затишний зал, якісне обслуговування і смачна їжа, адже всі люблять дні народження та з нетерпінням їх чекають. Незважаючи на вік, ми все одно очікуємо якогось дива, прекрасного і неповторного. Подарунки та квіти, піднесений настрій і веселощі - ось чого всі ми хочемо в цей день.

  Організація дня народження - справа досить клопітка. Тому ми пропонуємо Вам вже сьогодні позбавити себе від клопоту, надавши нам можливість подарувати Вам свято. Крім того, ми з радістю готові повідомити Вам, що проводимо і дитячі дні народження та надаємо приміщення для проведення інших свят.

  Ви можете замовити додаткове оформлення залу з урахуванням Ваших побажань. Також хотілося б відзначити: доступні ціни, привабливість акційних пропозицій, наявність цікавої системи знижок - вони неодмінно зацікавлять кожного клієнта. А комфорт та затишок нашого закладу і смачна кухня ще не раз викличуть у Вас бажання повернутися!

  Замовити зал Ви можете за телефонами (045) 765-42-72 або (067)-850-94-52