Баришівка. Краще місце для відпочинку!

 • Зворотній дзвінок
 • Про нас

  Кафе «Сова» в Баришівці – це затишне кафе на два зали та літньою терасою з столиками і альтанками на свіжому повітрі. На авто - 3 хвилини від центру Баришівки, 15хв. від траси Київ-Харків.

  Краще і зручніше місця для зустрічей і відпочинку в Баришівці знайти важко – свіже повітря, невимушена атмосфера, смачно і затишно! Хочете сховатись від небажаних очей – ласкаво просимо!

  Наша «Сова» зарекомендувала себе смачною кухнею та розважальними програмами. Якщо Ви - любителі справжньої італійської піци і пасти, не втрачайте час, все одно прийдете до нас! Піца та пасти розроблені за ексклюзивними рецептами, наших друзів-італійських спеціалістів, які часто відпочивають в нашому закладі, а професійна команда наших „піцойол” ні на грам не помиляться в інградієнтах і не схиблять в технології!

  Якщо хочете відсвяткувати вдома сімейне свято без біганини біля плити, або гості застали Вас зненацька - ми швидко і якісно доставимо до Вашої оселі весь асортимент, який Ви замовите по телефону або на сайті: www.sovabar.com.ua!

  Безумовно, у теплу пору року, Вас порадує прохолода, та свіже лісове повітря літньої тераси. А якщо Ви хочете „розвіятись” від шумної компанії – можете прогулятись в ліс, до озера чи до річки.

  Ми можемо задовольнити Вас не тільки смачними стравами, але і яскравими видовищами, концертами та розважальними програмами. Регулярні виступи музичних гуртів, сольних виконавців, а також проведення тематичних вечорів створять атмосферу свята і єдності великої компанії!

  На великому екрані автокінотеатру, Ви можете переглядати кінофільми відеокліпи і концерти, тощо. Все необхідне для комфортного відпочинку, а саме напої, величезний перелік страв від „Сови” та „Драйверу” Ви зможете замовити зі свого планшету або смартфону і Вам все доставлять до Вашого авто!