Баришівка. Краще місце для відпочинку!

 • Зворотній дзвінок
 • Василь&Chekarino Project-вбивча сила! A Live Music cafe “Sova” rules Again!

  Василь&Chekarino Project-вбивча сила! A Live Music cafe “Sova” rules Again!

  2017-01-17

  Изображение 043Все бачите самі. Концерт був вдалим, народу-доста, тому зразу ж перейду до суті, а саме: а поділімося-но враженнями прямо тут і зараз. Тоді і ND вкине своє: і про вірних друзів, котрі такими й залишились,і про свіже глядацько-слухацько-танцювацьке поповнення, від якого прсто віє позитивом, і про, як казав незабутній Вінні-Пух, все-все-все... То як? ? ND Изображение 068Изображение 081Изображение 070Изображение 071Изображение 085Изображение 088Изображение 101Изображение 103Изображение 106Изображение 108Изображение 109Изображение 110Изображение 110Изображение 111Изображение 113Изображение 114Изображение 115Изображение 131Изображение 136Изображение 132Изображение 137Изображение 117Изображение 118Изображение 122Изображение 124Изображение 128Изображение 130

  6 відповідей до “Василь&Chekarino Project-вбивча сила! A Live Music cafe “Sova” rules Again!”

  1. Макс сказав:

   Звук отличный. Музыка зажигательна. Отгуляли чудесно!
   Как всегда “Сова” – это уют и приятная атмосфера! Спасибо ОГРОМНОЕ!

  2. Chekarino сказав:

   Как всегда понравилось абсолютно все! Очень теплый прием, люди в Барышевке чудесные, звук в клубе отличный, Санычу отдельный за это респект, пицца просто космос (в Киеве так не готовят) вообщем спасибо за все, приглашайте еще, всегда рады поиграть для Вас.

  3. Ирина сказав:

   Так приятно слушать профи. Больше ничего не скажу. Супер. Без слов.

  4. Yualex сказав:

   В черговий раз із великим задоволенням повертаюсь, не побоюсь назвати,рідне і всими нами любиме, рок-кафе “Сова” з його гостинними господарями Сан Саничом та Наталкою.Щиро завдячую за запрошення,старий друзяко Віталік, за чудово проведений вечір в колі старих друзів, за знайомство з молодим українським, на мою думку, талановитим музичним колективом. За нашою молоддю майбутнє, майбутнє нашої України. Щасти їм і Вам мої дорогі друзі-господарі, продовжуйте в тому ж дусі запрошуйте цікаві молоді музколективи, надавайте путівку в непросте життя шоубізнесу, а ми Вас підтримаємо. Long Live Rock N Roll !!!

  5. Олександр сказав:

   Новий 2017рік! Різдво Христове! І ось нарешті 14січня 2017р.,рок-кафе “Сова” приймає у своєму затишку гостей з м.Києва: рок-гурту Checarino Project.І ось на сцені очікувані молоді енргійні музиканти і вродлива, з сильним голосом талановита солістка.Півтори години промайнули.наче весняна хмаринка, а в залишку- гарний настрійі надія на те, що подібні зустрчі будуть мати продовження,баришівчани; в “Сові”не тільки смачна піца,а і дуже приємні і доброзичливі люди.Слідкуйте за афішею,не пожалкуєте,якщо завітаєте на вогник до”Сови”.Так тримати!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *